Замовлення:

Покупець має самостійно оформити замовлення на сайті продавця за адресою www.granulka.ua

Мінімальне замовлення від 200 кг., яке відправляється паллетним вантажем!

Замовленя продавцем по телефону або месенджерах не оформлюються! 

Всі процеси обробки та відправки замовлень відбуваються в автоматичному режимі.

Продавець не телефонує для підтвердження замовлення якщо замовлення оформлене та оплачене покупцем на сайті продавця. 

За вказаним номером покупцем при оформлені замовлення, буде додатково надіслано SMS з посиланням на оплату та трек-номером вантажу після відправки, а також за вказаною електронною поштою надійде лист-підтвердження з переліком обраних товарів. 

Покупець самостійно при оформленні замовлення має перевірити правильність вказаного номеру телефону, електронної пошти та адресу доставки. 

Отримання "Рахунку-фактури", "Видаткової-накладної", "Договору купівлі-продажу", "Сертифікатів відповідності", "Посвідчення якості" відбувається виключно в електронному вигляді та надсилається на електронну пошту за запитом покупця.

Покупець перед оформленням замовлення має ознайомитись з "Публічним договором" за посиланням: https://granulka.ua/dogovor-oferti/ на сайті продавця.

 

Оплата:

Звертаємо Вашу увагу, що на даний час можлива оплата за реквізитами (IBAN-рахунок).

Замовлення без оплати продавець не відправляє!

УВАГА! Платежі без призначення, або без прізвища платника - повертаються автоматично, як не з'ясовані!

На жаль, за довгий час відправки замовлень без оплати було досить багато випадків, коли за замовленнями не приходили покупці на склад перевізника. Більше того, обіцяли забрати вантаж, через що набігали значні суми за зберігання вантажів, а потім ігнорували наші телефонні дзвінки.

Повна оплата замовлень - це вимушений крок!

Покупець маєте можливість оплатити замовлення протягом 12 годин за посиланням яке надходить в SMS від продавця, у разі несплати замовлення воно буде автоматично скасовано.

Можливість оплати за (IBAN) для оптових покупців на протязі 2-х робочих днів, у разі несплати рахунку-фактури, замовлення буде скасовано продавцем. 

Надання кредиту або відтермінування платежу, продавець не надає!

Замовлення оплачене платіжною картою на сайті www.granulka.ua, буде автоматично підтверджене та передане на пакування/відправлення.

Виконання зобовʼязань продавцем перед покупцем рахується з моменту передачі вантажу перевізнику!

Також зверніть увагу! - термін реалізації/доставки замовлень не включає вихідні та святкові дні!

У разі відмовлення від замовлення до моменту відправки вантажу, кошти сплачені за товар повертаються споживачеві у день скасування замовлення, а в разі неможливості повернути кошти у день розірвання договору — в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7-ми робочих днів.

 

Доставка:

Вантажі відправляються за спеціальними тарифами продавця, вартість яких нижче від базових тарифів перевізника до -30%. 

Пакування вантажу для всіх покупців безкоштовне (плівка, картон, стрічка поліпропіленова, кліпса), та здійснюється за рахунок продавця. 

Додатково вантажі на розсуд продавця можуть бути запаковані з захистними паллетними бортами без погодження з покупцем, які підлягають поверненню продавцю після отримання товару на складі перевізника. Послуга повернення (паллета, паллетний борт) платна для всіх покупців!

Відповідальність за доставку та цілісність вантажу після відправки з складу продавця несе транспортна компанія перевізник!

Доказом відправки товару з нашого боку є квитанція/накладна транспортної компанії, яка підтверджує що товар був переданий та відправлений за вказаною адресою покупцем при замовленні.

Отримуючи товар на складі транспортної компанії, покупець підписує документи (накладка), чим підтверджує отримання товару, та заперечень (скарг) немає до продавця.

Всі вантажі проходять попередній огляд продавцем та завантажуються в автомобіль перевізника під відеофіксацію.

При відправці вантаж може бути застрахований транспортною компанією, таким чином у вас буде гарантія відшкодування завданих збитків при пошкодженні вантажу перевізником або складами видачі.

На період дії воєнного стану термін реалізації та доставки замовлень  становить 3-7 робочих днів.

Статус замовлення (покупець) може перевірити та відслідковувати через особистий кабінет на сайті (продавця), а також на сайті перевізника: https://www.delivery-auto.com/.

У виняткових ситуаціях термін реалізації та обробки замовлення може бути продовжений – про затримку ми негайно повідомимо SMS інформуванням.

Доставку організуємо по всій території  України: транспортною компанією, Делівері - (склад), Делівері - (адресна доставка), або транспортом підприємства (від 24-х тонн).

Графік роботи складу пакування та відправки: понеділок, середа та п'ятниця з 09:00 до 13:00 (видача та відправка вантажу).

 

Гарантія:

Гарантія доставки передплаченого товару:

Після оплати товару готівкою (у відділенні банку) або за безготівковим розрахунком у вас на руках залишаються документи, що підтверджують проведену оплату: платіжне доручення з банку, виписка з вашого рахунку і т.д.

Якщо доставка оплаченого товару не буде проведена/здійснена продавцем - ви можете звертатися з цими документами у відповідні інстанції, (наприклад: правоохоронні органи або до товариства захисту прав споживачів).

 

З будь якими запитаннями звертайтесь за телефоном +380632523030 з 09:00 до 17:00 (робочий час), або на електронну адресу: info@granulka.ua